Travel Gallery Biuro Podróży | media o nas | maj 2009 | Rynek Turystyczny

 


MAJ 2009
logo Rynek Turystyczny

 

Biuro podróży przyjedzie do Ciebie - Travel Gallery wyznacza nową jakość w obsłudze

 

Biuro Podróży Travel Gallery już kolejny raz zaskakuje pomysłami.
Proponuje swoim stałym ale także nowym klientom innowacyjne rozwiązanie – dla tych którzy nie mogą lub nie mają czasu aby dojechać do biura oferują dojazd do klienta.

Travel Gallery umawia się na spotkania w terminie oraz miejscu, który jest dogodny dla klienta, jeśli natomiast klient wskazuje jedynie orientacyjna lokalizacje, Travel Gallery proponuje sprawdzone miejsca gdzie w ciszy przy kawie można porozmawiać.

Podczas spotkania z przedstawicielem Travel Gallery klient umawiając się może z góry poprosić o przygotowanie oferty, lub może dopiero podczas spotkania podzielić się swoimi potrzebami. Oczywiście podpisanie umowy już na wybrany wyjazd oraz dopełnienie wszelkich formalności także odbywa się podczas takich spotkań bez potrzeby przyjazdu klienta do biura.

Travel Gallery tym samym odpowiedziało na potrzeby rynku. „Ofertę mobilnego agenta proponujemy już od lutego i cieszy się dużym zainteresowaniem. Wielu naszych stałych klientów mieszka na obrzeżach Krakowa i w dobie sporego zakorkowania ulic Krakowa z trudem znajdują czas żeby do nas dojechać, stąd my chętnie w dogodnej porze przyjeżdżamy do nich. Mamy także klientów którzy często w porze lunchu załatwiają wszelkie sprawy w mieście, dlatego też to doskonały czas aby przy dobrym posiłku zdecydować gdzie będziemy się stołować podczas wakacji” - mówi Małgorzata Lubiejewska, współwłaścicielka Travel Gallery.